Wrestling-IL
תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - גרסה מובנת להדפסה

+- Wrestling-IL (https://wrestling-il.com:443)
+-- פורום: היאבקות (https://wrestling-il.com:443/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: היאבקות (https://wrestling-il.com:443/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 (/showthread.php?tid=2463)

עמודים: 1 2 3 4 5

תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Hard2Reach - 04-16-2024

[Image: 20240408_RAW_SamiChad_FC_Tonight--005faf...9b7af0.jpg]

התוכנית משודרת ממונטריאול קנדה (הבית של סאמי זיין). התוכנית נפתחת נפתחת כשמראים את סאמי זיין, דמיאן פריסט, קודי רודס וג'י אוסו מגיעים לאולם.

ריה ריפלי יוצאת החוצה. ריה מדברת על זה שכולם באולם יודעים בדיוק מה קורה עכשיו. היא אורת שאחרי שהותקפה ע"י ליב מורגן בשבוע שעבר היא צריכה להיות תקוע על הספסל לכמה חודשים. היא אומרת שהיא תיאלץ לוותר על אליפות העולם לנשים וזה הדבר שהכי חשוב לה בעולם (הקהל נותן צ'אנטים של NO ושל בולשיט). ריה אומרת שזה כואב ומשאירה את החגורה בזירה.
[Image: 004-RAW-041522024-RF-85782-a7daa51e523e3...47ecde.jpg]

היא אומרת שהכל באשמת הרצון של ליב "לנשוקם בה". היא אומרת שזה מגוכח ושאם היא לא הייתה תוקפת אותה כמו פחדנית היא הייתה אפילו מכבדת אותה. היא אומרת לליב שהיא פחדנית כי היא יודעת שאם הן היו נפגשות ראש בראש היא הייתה מחסלת אותה. ריה אומרת שהיא אולי עוזבת אבל כשהיא תחזור היא תחזור צמאה לדם. היא אומרת שהיא עוזבת עכשיו כדי למצוא את ליב ואם היא תמצא אותה יאלצו לשים אותה בכלא במונטריאול. ליב מורגן יוצאת החוצה. מאבטחים רבים ואדם פירס יוצאים לזירה להפריד בניהן. ריה מחסלת את אחד המאבטחים לסיום הסגמנט כשליב צוחקת מהכניסה לשביל שמוביל לזירה.
[Image: 006-RAW-041522024-CM-27750-9bfcabd135d4f...217f75.jpg]

יום הדין מאחורי הקלעים. כולם נפרדים מריה ואומרים שכשהיא תחזור היא תהיה יותר טובה ממה שהיא עכשיו והרבה יותר באד אס. היא אומרת לכולם תודה ושידאגו לדומיניק כשהיא לא פה.

קרב מספר 1: שיימוס נגד אייבר
שיימוס נכנס לצלילי שיר הכניסה הישן שלו!
מנצח: שיימוס אחרי ברוג קיק. אחרי הקרב שיימוס חוגג עם הקהל ועם השדרנים. זה הקרב הראשון של שיימוס מאז אוגוסט.
[Image: 018-RAW-041522024-MM-25888-64281ad219c6c...bb6ac1.jpg]

טריפל H יוצא לזירה עם אדם פירס. בזירה שולחן מכוסה בבד שחור. טריפל מתחיל במחמאות לקהל במונטריאול. הוא אומר שזה קשה להאמין שעברו כבר 8 ימים מרסלמניה. זו הייתה הרסלמניה הכי גדולה, ממלכות נפלו וסיוטים התחילו ועידן חדש ב WWE מתחיל. אדם פירס אומר שעוד משהו מדהים שקרה זה שנכנסנו לרסלמניה עם אלופי זוגות שהם לבד שלטו בשני הבראנדים ויצאנו מרסלמניה כשיש לנו שני אלופי זוגות. אדם פירס וטריפל H מזמינים את אלופי הזוגות של רואו אוסום טרוט' לזירה. R טרוט' ומיז יוצאים לזירה. הקהל בצ'אנטים של "יו דיזרב איט" (רואים שטרוט' לג'יט התרגש וגם מיז). טריפל H פונה אליהם ומתחיל בלשאול אותם WHATS UP. הוא אומר שהם עשו היסטוריה ברסלמניה והוא אומר ספציפית לטרוט' שלראות אותו ברסלמניה מקבל את הרגע שלו היה AWSOME (הוא אומר שהוא מצטט את הבחור שלידו כלומר ליד טרוט'). טריפל אומר שזה עידן חדש ב WWE ומעכשיו הם יקראו "אלופי העולם לזוגות" ויהיו להם חגורות חדשות. טריפל H מציג את החגורות החדשות של אלופי העולם לזוגות.
[Image: 026-RAW-041522024-RF-48629-bfb366ecf9494...3ef127.jpg]

R טרוט' אומר שהוא בחיים לא ראה כזה קוסם מוצלח. הוא ראה הרבה קסמים אבל לא ראה מישהו שמוציא חגורות משום מקום וגורם להן להופיע. טריפל H מבקש ממיז שיסביר לטרוט' את הסיטואציה. מיז אומר לו שטריפל H לא קוסם. טרוט' אומר שזה בדיוק מה שקוסם היה אומר. מיז אומר שהם פה כדי לקדם עידן חדש ב WWE ולהרים את מחלקת הזוגות לגבהים חדשים. הוא אומר שאדם פירס וטריפל H פה כדי לעזור להם להתחיל עידן חדש ב WWE. טרוט' בהלם ושואל את מיז איפה טריפל H כי הוא לא פה. מיז אומר לטרוט' שטריפל H ממש פה. טרוט' אומר למיז שהודיני גם עבד עליו (הוא מתכוון לטריפל H). הוא שואל אותו אם הוא גם זה שהעלים את ליטל ג'ימי ושהוא מוכשר כמו הג'יני אבל שהוא רואה ישר דרכו ופונה אל טריפל H כתומאסו צ'אמפה. מיז אומר לטריפל שלא יכעס והוא ינסה פעם אחת אחרונה להסביר מה קורה. הוא מסביר לטרוט' בצרפתית מה קורה. טרוט' מבין סוף סוף והם מתחילים צ'אנטים של "ווי" (כן בצרפתית). טריפל H בשלב הזה לוקח מהם את החגורות הישנות ומביא להם את החגורות החדשות והולך.
[Image: 028-RAW-041522024-CM-48656-5bb23a1a6019b...7bbf17.jpg]

אדם פירס פונה לטרוט' ומיז ושואל אותם למה הם גרמו לבוס לעזוב את הזירה. טרוט' לא מבין על מי פירס מדבר ואומר שטריפל H הוא הבוס והוא לא היה פה הערב. פירס אומר שהוא ימשיך עם הערב בהנחה ויש פה עוד אנשים שנשארו להם תאים במוח, והגיע הזמן לראות מי המאתגרים הראשונים של מיז וטרוט' על אליפות העולם לזוגות. זה מוביל אל הקרב הבא:

קרב מספר 2: המנצחים יהיו המאתגרים של טרוט' ומיז על אליפות הזוגות - DIY נגד האחים קריד נגד הניו די
מנצחים: DIY והם המאתגרים הבאים לאליפות העולם לזוגות. צ'מפה מצמיד את וודס אחרי דאבל סופר קיק שלו ושל גרגאנו על וודס.
[Image: 043-RAW-041522024-RF-86380-6a5f554f8fa44...cbb858.jpg]

מקנטייר מאחורי הקלעים עם ג'קי רדמונד. היא אומרת שאחרי מה שקרה שבוע שעבר זו לא בדיוק התגובה שהיא ציפתה לה מדרו. דרו צוחק ואחרי כמה שניות בועט בטלויזיה שמולו והולך עצבני כשהקהל ברקע נותן צ'אנטים של CM פאנק.

קרב מספר 3: אינדי הארטוול וקנדיס לריי נגד מקסין דופרי ואיבי נייל
מנצחות: אינדי הארטוול וקנדיס לריי. במהלך הקרב השדרנים מדברים על השיפור של מקסין דופרי בזירה. בשלב מסוים הארטוול מסיחה את דעתו של השופט שלא רואה שמקסין עשתה טאג לאייבי נייל. לאחר מכן היא תוקפת את מקסין בזירה כשהשופט עסוק בנייל ומאפשרת לקנדיס לנצח כשהיא מניחה אותה על קנדיס.
(אין תמונות רשמיות טובות מהקרב הזה לכן לא שמתי אבל לידור/עומר מוזמנים להוסיף)

משודר וידאו פקג' על דמיאן פריסט והקריירה שלו.

יום הדין מאחורי הקלעים. פריסט שואל אותם אם הם לא יום הדין והם הפיקו לנהל את WWE. הם אומרים לו שהם עדיין יום הדין וכן מנלהים את הכל. הוא אומר לדומיניק שהוא ומקדונה ילמדו את אנדרדה שיעור אחרי שהוא התעסק בעניינים שלהם. דומיניק ומקדונה הולכים אחרי שהם אומרים לפריסט שיש להם מלא מוטיבציה לנצח והם יחסלו את אנדרדה. פריסט ובאלור נשארים. באלור אומר לפריסט שהם צריכים להחזיר לעצמם את אליפות הזוגות אבל שהלילה הפוקוס שלו על ג'י אוסו בקרב יחידים שתקעו לו משום מקום. פריסט אומר שהם ישלימו את המשימה צעד אחרי צעד ושהיום הפוקוס של באלור צריך להיות על לחסל את ג'י.

משודר סרטון ממוקדם יותר הערב. ג'קי רדמונד מחוץ לזירה כשצ'אד גייבל בזירה עם האחים קריד מתאמן לקראת הקרב שלו הערב. היא שואלת אותו מה המשמעות של הקרב היום. הוא ואמר שהוא מחכה לזה ושהוא הולך להראות לכולם שהאימונים שהוא עשה וכל השנים שעברו התנקזו כולם לרגע הזה והוא הולך לזכות באליפות הבין יבשתית ושיש לו הרבה מוטיבציה לקראת הערב. היא אומרת שהיא חייבת לשאול אותו על האווירה היום במונטריאול שזה האולם הביתי של סאמי. היא שואלת אותו אם הוא לא מפחד מהקהל שיתהפך עליו אחרי כל התמכיה שהוא נתן לסאמי בתקופה האחרונה. גייבל אומר שב 2020 הוא היה חלק מהנבחרת האולימפית למרות שלא היה אחד בבניין שחשב או רצה שהוא ינצח את הקרב שלו. הוא אומר שהיום בערב זה יהיה אותו הדבר ושהוא ינצח למרות הקהל.

קרב מספר 4: אנדרדה נגד דומיניק מיסטריו (עם ג'י די מקדונה)
מנצח: אנדרדה אחרי הפינישר שלו. אחרי הקרב מקדונה ומיסטריו תוקפים את אנדרדה. ריקושט יוצא החוצה לעשות את ההצלה. ריקושט ואנדרדה משתלטים על מיסטריו ומקדונה שנסוגים אל מאחורי הקלעים.
[Image: 061-RAW-041522024-CM-49052-0bd44cbdacd44...8011b4.jpg]

משודר סרטון על מה שהיה בסמאקדאון האחרון עם הבלאדליין.

קט'י קלי מאחורי הקלעים עם ג'י אוסו. היא שואלת את ג'י אם יש לו תגובה על הדיביוט של טומהטונגה בסמאקדאון האחרון והחיסול שלו על ג'ימי. ג'י אומר שמי שמתעסק עם הבלאדליין הולך בדרך מסוכנת. לגבי ג'ימי ספציפית, הוא אומר לקט'י שהוא אמר לג'ימי לבוא איתו ולעזוב את הבלאדליין אבל זה לא משנה כי הלילה הפוקוס שלו הוא על פין באלור ויום הדין.

קרב מספר 5: פייפר ניבן וצ'לסי גרין נגד קיידן קארטר וקטנה צ'ייס
מנצחות: צ'לסי ופייפר אחרי הצמדה של צ'לסי גרין על קיידן קארטר אחרי שניבן חיסלה את קארטר.
[Image: 066-RAW-041522024-RF-86804-a6403aa011bbb...5493ff.jpg]

ליב מורגן מאחורי הקלעים. קט'י שואלת אותה מה דעתה על המצב בגלל מה שהיא עשתה לריה. ליב אומרת שהיא לא האיש הרע בסיפור. היא רק החזירה לה טובה אחרי שהיא פצעה אותה והוציאה אותה מהביזנס ל 8 חודשים. היא לא מבינה מה אנשים רוצים ממנה כשהיא הייתה פצועה אף אחד לא אמר לריה כלום. היא אומרת שזה לא הסוף של מסע הנקמה של ליב מורגן כי הסוף של המסע הזה יהיה רק כשליב מורגן תהיה אלופת העולם לנשים.

קודי רודס יוצא לזירה. קודי שואל את הקהל במונטריאול על מה הם רוצים לדבר בצרפתית. הוא ממשיך ואומר תודה לאדם פירס על זה שהוא ממשיך לתת לו להופיע ברואו למרות שטכנית הוא מתאבק של סמאקדאון. הוא אומר שאי אשר להתעסק ברסלמניה לנצח בעיקר כשיש לו סוף סוף מאתגרים לאליפות העולם שלו - או אל איי נייט או איי ג'י סטיילס. הוא אומר שיש לו בנאדם אחד שהוא כן מרגיש שמגיעה לו תודה יותר מיוחדת והוא לא התייחס אליו מספיק. האדם הזה הבטיח שהוא יהיה המגן שלו. הוא עכשיו בבית רואה את התוכנית והוא רוצה להודות לו אישית - וקוראים לו סת' פריקינג רולינס. הקהל נותן צ'אנטים של תודה לך סת'. הוא אומר שעוד מישהו שעשה רפלקציה על רסלמניה זה דה רוק. רוק העלה סרטון שבו הוא מספר על האימונים שהוא עשה על הסטים שהוא הקים ועל הצוות שהקיף אותו. קודי אומר שהוא חושב שרוק יכול לתת הרבה יותר מקרב אחד אחרון. הוא אומר שרוק אמר בסרטון שלו שהוא יגרום לקודי לדמם שוב. קודי אומר שזה אולי נכון אבל שום דבר שהוא יעשה לא ישנה את העובדה שאם איכשהו הוא יגרום לקודי לדמם הוא (דה רוק) ידמם יחד איתו. קודי עובר לדבר על הבלאדליין ועל הדיביוט של טמה טונגה. הוא אומר שמשום מה רומן ריינס לא היה בשום מקום ויש לו יותר שאלות מתשובות. הוא אומר שבשלב הזה הוא צריך רק לדבר על מישהו אחד. האדם הזה גם הוכיח שהוא חבר והיה לצידו לאורך הדרך והוא מזמין את ג'י אוסו לזירה. ג'י אוסו יוצא החוצה. הקהל במונטריאול עף על ג'י ונותן מלא צ'אנטים של ייט ורוק איתו את הריקוד שהוא עושה כשהוא בא לזירה. קודי אומר לג'י שהוא המאתגר הראשי לאליפות העולם במשקל כבד ושאף אחד לא רואי יותר ממנו להיות האלוף. קודי אומר שג'י עזר לו ברסלמניה והוא ישמח מאוד להיות לו לגב כמו שהוא שמר עליו ברסלמניה. הוא אומר שאם אתה מתאבק מול אחד מיום הדין האחרים כנראה בדרך. ג'י אומר שהוא מעריך את זה, אבל שהוא צריך לעשות את זה לבד. הוא ה"ייט מן" והוא יצליח. קודי אומר לו שהוא מעריך את הכנות של ג'י והוא מאחל לו בהצלחה והם לוחצים ידיים. קודי בא לצאת מהזירה ולפני שהוא הולך הוא אומר לג'י שהוא נזכר במשהו אחרון. הוא אומר לג'י "until we yeet again" ויוצא מהזירה לסיום הסגמנט.
[Image: 072-RAW-041522024-RF-86903-3de9186e3acb3...afa0a6.jpg]

קטי קלי מאחורי הקלעים עם ניה ג'קס. היא שואלת את ניה מה דעתה על מחלק הנשים אחרי שריה הורידה מעצמה את האליפות ניה אומרת שיש שני סוגים של אנשים בעולם. כאלו שאכפת להם מריה וכאלו שלא ושניה ג'קס היא לא זה ולא זה. פעם אחרונה שהן נפגשו היא חיסלה אותה. כנ"ל לגבי ליב. כנ"ל לגבי בקי. היא אומרת שיש שני אנשים בעולם כאלו שמפחדים מניה וכאלו שילמדו לפחד. ניה אומרת שהיא הולכת להיות אלופת הנשים הבאה של רואו.

קרב מספר 6: פין באלור נגד ג'י אוסו
מנצח: ג'י אוסו אחרי סופר קיק ספיר וספלאש.
[Image: 083-RAW-041522024-CM-49463-dadc75861b779...f4ed3f.jpg]

לאורך הקרב פריסט רואה את הקרב מאחורי הקלעים בטלויזיה עד שבלשב מסוים הוא הולך ואומר שהוא צריך לראות את הקרב מקרוב יותר. אחרי הקרב פייס אוף בין פריסט לג'י. אחר כך יום הדין מחסלים את ג'י. ג'י מצליח להדוף את מקדונה ואת מיסטריו ולצאת מהאולם דרך הקהל. ביציאה מהבניין הוא פוגש ב סאמי זיין. סאמי אומר לו שהוא ראה את האירוע הראשון שלו לפני 25 שנים בבניין הזה והוא הולך להיכנס אליו כמו פעם - דרך הכניסה הראשית. הפעם הוא עושה את זה כאלוף. סאמי נכנס דרך הקהל שמשתגע ונותן לו מלא צ'אנטים.
[Image: 087-RAW-041522024-RF-48892-d89ec25df726f...00e952.jpg]

זה מוביל לקרב הבא:

קרב מספר 7: קרב על האליפות הבין יבשתית - סאמי זיין (אלוף) נגד צ'אד גייבל
לפני הקרב, ברונסון ריד ניגש לגייבל מאחורי הקלעים ואומר לו שמי שלא ינצח בקרב בינו לבין זיין יצטרך לתת תשובות ולהיות מוכן לקראת ביג ברונסון ריד.
מנצח: סאמי זיין אחרי הלובה קיק.

לאורך הקרב, גייבל שיחק לזיין על הרגל הרבה, וניסה להכניע אותו במגוון דרכים ולא הצליח. אחרי הקרב, גייבל בזירה עם סאמי והוא מרים לו את היד אחרי הניצחון ויוצא מהזירה. סאמי הולך לאשתו בקהל לחגוג איתה ועם המעריצים. משום מקום צ'אד גייבל מופיע מאחוריו ומוריד אותו בסופלקס. גייבל מחסל את זיין ואז מכניס אותו לזירה והתוכנית יורדת מהאוויר כשגייבל מכניע את זיין כשזיין תלוי מהפינה של הזירה וגייבל עושה לו סוג של אנקל לוק.
[Image: 098-RAW-041522024-MM-31944-e7cd7f2b4ae0e...0e131c.jpg]

RE: WWE Monday Night RAW - 15/4/24 - Kevin Von Erich - 04-16-2024

מבאס הקטע עם ריה באסה כרגע היתה מהיחידים שמעניינים בראו ובטח אצל הנשים

החזרה של שיימוס לא טובה, ומשום מה זה לא נראה שהוא הולך לקבל את הכבוד הראוי לו
ולגבי השינוי של אליפות הזוגות אני לא יודע אם זה מעלה את הרמה שלהם או מוריד את האליפות העולם במשקל כבד, כנראה שניהם.
עד עכשיו דיי משעמם במיוחד שריה נעלמת לנו.
מקווה שיהיה מעניין מעכשיו כי יש מאתגרים כבר לאלופים.

RE: WWE Monday Night RAW - 15/4/24 - StavHen - 04-16-2024

תומר יא קינג מהלך על 2!
תודה על התוצאות!!

אז חזרנו לשגרה רשמית, ערב של RAW .

נקודות אור :

* החגורות החדשות של אלופי העולם לזוגות –
דה מיז ור-טרות' קיבלו את האליפות החדשה שלהם,האמת בעיניי חגורה יפה ממש, נראות באמת יוקרתיות,
[Image: 0__0661e94fabaf6d.jpg]
אבל אז הסגמנט השלם של ר-טרות' הוא פשוט גאון קומי, זה אפילו לא קרינג' או מעצבן זה פשוט גאוני ומצחיק, מת על האיש הזה.

* קרב הזוגות המשולש –
קרב טוב של שלושת הזוגות, ספוטים מעולים,
ניצחון מוצדק של DIY , אני מקווה שיוציאו אותם מכביכול לחיות מחדש את DX כי זה מיותר, הם פשוט טובים כמו שהם, מחכה לקרב האליפות

* אנדראדה אל אידולו נגד דומיניק מיסטריו –
האמת קרב לוצ'ה מעולה, נהנתי באמת כמעט מכל מהלך גם מההפרעות של JD , הוא הפך פשוט לקומי בעיניי, מהלכים מצוינים של השניים,
אנדראדה כ"כ מוכשר וגם דומיניק, לפחות ניצחון מוצדק של אנדראדה.

* פין באלור נגד ג'יי אוסו –

קרב מעולה של השניים, מרגיש לי שפין כ"כ מבוזבז, תשתמשו בו כראוי, הקטע שהוא עולה לחבלים ועושה לקהל את התנועות של ג'יי בזלזול, זהב.
באמת שפין שלט ברוב הקרב, אני אוהב את האירי הזה, חבל שהפסיד לאח של ג'ימי וסולו.

* זוויות הצילום של ההפקה בשבועות האחרונים –
כיף לחוות את המאחורי הקלעים וכאילו את ההליכה הכניסה והיציאה שלהם, למשל שהמחבל נכנס דרך הקהל במונטיראול, שונא אותו שנאת דם, אבל כניסה מלאת הייפ.

* סמי עבדאללה זיין נגד צ'ד גייבל –
קרב סבבה לגמרי של השניים, יותר התעניינתי בהיל טרן של צ'ד,ישר בפנים של אשתו של עבדאללה, הללויההה מה שנקרא טנקיו,
פירוק של המחבללל איזה כיף , הסתכלתי וצעקתי כן עוד עוד תפרק אותו, ונראה שברשתות החברתיות תומכים בזה, מעניין לראות את צ'ד היל על מלא.

נקודות חושך :[/b

* ריה ריפלי מוותרת על האליפות שלה –
כמו שכתבתי בחדשות, באסה גמורה, כואב הלב עליה כי היא באמת נראתה שבורה ברמות, בכניסה היא נראתה כמו הילדה מהצלצול.

[b]*החזרה של שיימוס –

יש נקודת אור קטנה, השיר המקורי של שיימוס חזר, יאיי, אבל מפה זה רק הדרדר,
נתנו לו להילחם מול הבא בתור לאליפות הצפון אמריקאית של NXT, ולנצח אותו בקרב מאוד חלש לטעמי, הוא היה נראה משעמם הברוג' קיק שלו לא הייתה נראית טוב בכלל, מפה אפשר רק לעלות אה?

* אייבי נייל ומקסין דופרי נגד קנדיס לריי ואינדיי הארטוול-
ממשיכים עם ההיל טרן של קנדיס ונראה שהינדי מצטרפת איתה,
קרב דל ומשעמם שנגמר עם "צ'יפ שוט" לטענתו של מייקל קול, בעיטה לא חזקה לחזה של מקסין, וניצחון של ההיליות, קרב משעמם.

* הפרומו של ג'יי אוסו מאחורי הקלעים-
פרומו מזעזע של ייט, הוא באמת היה נראה שיכור ,לא מפוקס ולא סחף בגרוש.

* צ'לסי גרין ופייפר ניוון נגד קטאנה צ'אנס וקיידן קרטר –
יש.....2 קרבות זוגות נשים בערב, משהו שאף אחד לא ביקש אף פעם.
עוד קרב משעמם עייף ולא קריטי בעליל, לפחות הטאג של צ'לסי גרין ניצחו.

* הפרומו של קודי רודס וג'יי אוסו –

אני לא יודע מאיפה אני אישית מביא את זה, אבל מרגיש לי קצת שיש היל טרן של קודי בעתיד, אולי אני טועה , אבל יכול להיות שזה נטו מה שאני רוצה,
אז עדיין אין לקודי אתגר לחגורה שלו.. כיף סה"כ, הנקודת אור היחידה הייתה שקודי אמר לג'יי "Until we YEET again" אני טיפוס של משחקי מילים, סורי.

נקודות נוספות לציון:

* דמיאן פריסט המנהיג הרשמי של יום הדין באופן רשמי, מתקבל לחלוטין.
* בכניסה של הניו דיי הופיעה עוד הפרעה של Uncle Howdy עם QR ששלח לסטורי של מאט הארדי באינסטגרם
* ערב שני בלי ריינס ורולינס ועכשיו גם ריה בחוץ, תקופה מאתגרת לפני TRIPLE H .

לסיכום ואמל"ק:

לא הפרק הכי טוב של RAW שראיתי, גם לא הפרק הכי רע בעולם, פרק ממוצע בגג,
הם יכולים ויעשו יותר, הכל הרגיש דל , במיוחד אחרי תקופת רסלמניה ואחרי פרק מצוין של סמאקדאון בשישי האחרון.

דירוג פרק:
6.5 מתוך 10

RE: WWE Monday Night RAW - 15/4/24 - TheFallenAngel - 04-16-2024

אז גייבל עשה סוף סוף את הטרן שלו
מבאס שלא היתה התערבות בקרב ונתנו למחבל לנצח נקי
הזייה אחרי ככ הרבה הפסדים פתאום הוא יוצא מכל דבר.
לא יכול כבר לראות את המחבל הזה הוא אשכרה מבזה את החגורה
אמן שכבר יפצע באמת

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Hard2Reach - 04-16-2024

(04-16-2024, 05:11 PM)StavHen כתב:  תומר יא קינג מהלך על 2!
תודה על התוצאות!!

אז חזרנו לשגרה רשמית, ערב של RAW .

נקודות אור :

* החגורות החדשות של אלופי העולם לזוגות –
דה מיז ור-טרות' קיבלו את האליפות החדשה שלהם,האמת בעיניי חגורה יפה ממש, נראות באמת יוקרתיות,
[Image: 0__0661e94fabaf6d.jpg]
אבל אז הסגמנט השלם של ר-טרות' הוא פשוט גאון קומי, זה אפילו לא קרינג' או מעצבן זה פשוט גאוני ומצחיק, מת על האיש הזה.

* קרב הזוגות המשולש –
קרב טוב של שלושת הזוגות, ספוטים מעולים,
ניצחון מוצדק של DIY , אני מקווה שיוציאו אותם מכביכול לחיות מחדש את DX כי זה מיותר, הם פשוט טובים כמו שהם, מחכה לקרב האליפות

* אנדראדה אל אידולו נגד דומיניק מיסטריו –
האמת קרב לוצ'ה מעולה, נהנתי באמת כמעט מכל מהלך גם מההפרעות של JD , הוא הפך פשוט לקומי בעיניי, מהלכים מצוינים של השניים,
אנדראדה כ"כ מוכשר וגם דומיניק, לפחות ניצחון מוצדק של אנדראדה.

* פין באלור נגד ג'יי אוסו –

קרב מעולה של השניים, מרגיש לי שפין כ"כ מבוזבז, תשתמשו בו כראוי, הקטע שהוא עולה לחבלים ועושה לקהל את התנועות של ג'יי בזלזול, זהב.
באמת שפין שלט ברוב הקרב, אני אוהב את האירי הזה, חבל שהפסיד לאח של ג'ימי וסולו.

* זוויות הצילום של ההפקה בשבועות האחרונים –
כיף לחוות את המאחורי הקלעים וכאילו את ההליכה הכניסה והיציאה שלהם, למשל שהמחבל נכנס דרך הקהל במונטיראול, שונא אותו שנאת דם, אבל כניסה מלאת הייפ.

* סמי עבדאללה זיין נגד צ'ד גייבל –
קרב סבבה לגמרי של השניים, יותר התעניינתי בהיל טרן של צ'ד,ישר בפנים של אשתו של עבדאללה, הללויההה מה שנקרא טנקיו,
פירוק של המחבללל איזה כיף , הסתכלתי וצעקתי כן עוד עוד תפרק אותו, ונראה שברשתות החברתיות תומכים בזה, מעניין לראות את צ'ד היל על מלא.

נקודות חושך :[/b

* ריה ריפלי מוותרת על האליפות שלה –
כמו שכתבתי בחדשות, באסה גמורה, כואב הלב עליה כי היא באמת נראתה שבורה ברמות, בכניסה היא נראתה כמו הילדה מהצלצול.

[b]*החזרה של שיימוס –

יש נקודת אור קטנה, השיר המקורי של שיימוס חזר, יאיי, אבל מפה זה רק הדרדר,
נתנו לו להילחם מול הבא בתור לאליפות הצפון אמריקאית של NXT, ולנצח אותו בקרב מאוד חלש לטעמי, הוא היה נראה משעמם הברוג' קיק שלו לא הייתה נראית טוב בכלל, מפה אפשר רק לעלות אה?

* אייבי נייל ומקסין דופרי נגד קנדיס לריי ואינדיי הארטוול-
ממשיכים עם ההיל טרן של קנדיס ונראה שהינדי מצטרפת איתה,
קרב דל ומשעמם שנגמר עם "צ'יפ שוט" לטענתו של מייקל קול, בעיטה לא חזקה לחזה של מקסין, וניצחון של ההיליות, קרב משעמם.

* הפרומו של ג'יי אוסו מאחורי הקלעים-
פרומו מזעזע של ייט, הוא באמת היה נראה שיכור ,לא מפוקס ולא סחף בגרוש.

* צ'לסי גרין ופייפר ניוון נגד קטאנה צ'אנס וקיידן קרטר –
יש.....2 קרבות זוגות נשים בערב, משהו שאף אחד לא ביקש אף פעם.
עוד קרב משעמם עייף ולא קריטי בעליל, לפחות הטאג של צ'לסי גרין ניצחו.

* הפרומו של קודי רודס וג'יי אוסו –

אני לא יודע מאיפה אני אישית מביא את זה, אבל מרגיש לי קצת שיש היל טרן של קודי בעתיד, אולי אני טועה , אבל יכול להיות שזה נטו מה שאני רוצה,
אז עדיין אין לקודי אתגר לחגורה שלו.. כיף סה"כ, הנקודת אור היחידה הייתה שקודי אמר לג'יי "Until we YEET again" אני טיפוס של משחקי מילים, סורי.

נקודות נוספות לציון:

* דמיאן פריסט המנהיג הרשמי של יום הדין באופן רשמי, מתקבל לחלוטין.
* בכניסה של הניו דיי הופיעה עוד הפרעה של Uncle Howdy עם QR ששלח לסטורי של מאט הארדי באינסטגרם
* ערב שני בלי ריינס ורולינס ועכשיו גם ריה בחוץ, תקופה מאתגרת לפני TRIPLE H .

לסיכום ואמל"ק:

לא הפרק הכי טוב של RAW שראיתי, גם לא הפרק הכי רע בעולם, פרק ממוצע בגג,
הם יכולים ויעשו יותר, הכל הרגיש דל , במיוחד אחרי תקופת רסלמניה ואחרי פרק מצוין של סמאקדאון בשישי האחרון.

דירוג פרק:
6.5 מתוך 10

שתדע שאני עף על החלוקה שלך לנקודות אור וחושך.

אני גם חושב שהחגורות החדשות בעיניי נראות מעולה והרבה פחות מצועצעות כמו החגורות הקודמות.

אני חושב שהפרומו דל קודי וג'י היה באמת לא טוב. מרגיש שדוחפים את קודי בכוח לכל דבר בדיוק כמו שרומן היה רואה ואינו נראה אז קודי בדיוק הפוך - אנחנו נקבל אותו עכשיו כל הזמן בכל מקום גם כשאין, סיבה וזה בעיניי מוריד מהיוקרה קצת. אין לי ספק שאחרי הדראפט דברים קצת יראו אחרת.

אני גם חושב לגבי התקופה המאתגרת של טריפל שציינת שלדעתי הדראפט אנחנו נראה השפעה רבה של הדברים האלה, העלאות מ nxt ומעבר מהראשי לשם כדי לרענן את הרוסטר זה לדעתי הפיתרון המתבקש.

עם כל שאר הדברים שאמרת אני באמת מסכים ואוסיף רק שהצילום פשוט יוסיף כל כך הרבה לחוויה בעיניי ואני מקווה שהם ימצאו עוד דרכים לפתח את זה ולהמשיך עם זה כי זה מעולההה

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Codycutter - 04-16-2024

מרגיש שפריסט הולך לעשות פייס-טרן בקרוב.

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - KB24 - 04-16-2024

[Image: 098-RAW-041522024-MM-31944-e7cd7f2b4ae0e...0e131c.jpg]

תמיד אהבתי את צ'אד גייבל

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Jon_M0xley - 04-16-2024

לא מבין למה לעשות את כל החגורות אותו דבר.....
אליפות whc סבבה, ואז לקחו את האליפות שינו צבע לחגורה ללבן והופ אליפות חדשה לנשים.
עכשיו לקחו את אותו העיצוב של הwhc עשו טיפה קונצים והופ אליפות זוגות.... מה זה העצלנות הזאת? למה לא להשקיע ולעשות עיצוב ייחודי לאליפות הזוגות? למה לא לעשות עיצוב ייחודי לאליפות הנשים? למה הכל זה העתק הדבק עם שינוי קל? איפה הייחודית?
איכס. גועל.

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Jon_M0xley - 04-16-2024

אגב איך לא התייחסת לדבר המדהים הזה?

פאקינג הגיע הזמןןןןןן אני מת על השיר הזה(בכיתה ח או ט זה היה הצילצול שלי).

RE: תוצאות | 2024.WWE Monday Night RAW 15.4 - Hard2Reach - 04-16-2024

(04-16-2024, 05:35 PM)Jon_M0xley כתב:  אגב איך לא התייחסת לדבר המדהים הזה?

פאקינג הגיע הזמןןןןןן אני מת על השיר הזה(בכיתה ח או ט זה היה הצילצול שלי).

וואלה תאמת צודק מוקס,
מוסיף לתוצאות כי זה באמת היה רגע אדיר.
באמת אחד השירי כניסה החזקים.
חבל רק שהרסו את כל החזרה של שיימוס. האמת שהיה כל כך טוב אם היה חוזר במפתיע. יכלו לעשות בסגמנט של אייבר מדבר על זה שהוא הולך להיות אלוף צפון אמריקה ובום שיימוס חוזר במפתיע ומנקנק אותו בקרב. אמלה איזה רגע אדיר זה היה יכול להיות.
בכללי מרגיש לי שיימוס חזר קצת שמנמן ולא בכושר.. מקווה להתבדות.

מה אתה חושב לידור על החזרה של שיימוס בכללי? מה לדעתך WWE יעשו איתו.